Ring til os 9-16 alle hverdage

Ikke kunde?

Er du ikke kunde hos Dataløn, kan du ringe eller skrive til os.

Tlf: 72 27 90 19

Skriv til salg

Kunde

Er du eksisterende kunde? Gå til supportcentret, chat eller ring til os.

Tlf: 72 27 90 90

Brug chatten i DataLøn

Revisor

Er du lønpartner og har du spørgsmål til samarbejdet, kan du ringe eller skrive til os.

Tlf: 72 27 91 11

Skriv til LønPartner-teamet

Ring mig op

Skriv dit navn og nummer, så ringer vi op så hurtigt som muligt

*
*

Velkommen til DataLøn

Vores løneksperter er altid klar til at hjælpe dig på telefon, mail eller chat i vores åbningstider. Her kan du få svar på alle dine spørgsmål og sparring om løn, HR og administration af personale.

Har du brug for at tale med en i DataLøns ledelse, er du velkommen til at kontakte os direkte. 

Husk at hente billeder

Karina Wellendorph, Direktør i DataLøn

 

Karina Wellendorph, Direktør

T: +45 42 82 25 14

E: karina.wellendorph@visma.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henriette Jensen 

Henriette Jensen
Customer Service Director

T: +45 42 82 22 20

E: henriette.jensen@visma.com
Jesper Lundgreen 

Jesper Lundgreen
Director Business Development

T: +45 42 82 22 47

E: jesper.lundgreen@visma.com
Lotte Skjoldemose 

Lotte Skjoldemose
Legal Senior Advisor

T: +45 42 82 22 98

E: lotte.skjoldemose@visma.com
Michael Hansen 

Michael Hansen
Sales Director

T: +45 42 82 22 96

E: michael.hansen@visma.com

 

 

Kundeservice

Lene Bech 

Lene Bech
Manager

T: +45 42 82 24 46

E: lene.bech@visma.com
Michael Petersen 

Michael Petersen
Manager

T: +45 42 82 23 09

E: michael.petersen@visma.com
Majbritt Jensen 

Majbritt Jensen
Manager

T: +45 42 82 23 06

E: majbritt.jensen@visma.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salg

John Mathiesen 

John Mathiesen
Key Account Manager

T: +45 42 82 25 87

E: john.mathiesen@visma.com
Tine Henriksen 

Tine Henriksen
Sales Executive

T: +45 42 82 22 26

E: tine.henriksen@visma.com
Jonas Bülow 

Jonas Bülow
Channel Account Manager

T: +45 42 82 25 82

jonas.bulow.christensen@visma.com

Her bor vi

DataLøn A/S
Langebrogade 1A
1411 København K

Skal du på kursus, skal du altid tjekke adressen i den mail, vi har sendt som bekræftelse, da du tilmeldte dig kurset.