Ring til os 9-15 alle hverdage

Eller chat med os 9-16

Find svar inden du ringer til vores kundecenter

Ikke kunde?

Er du ikke kunde hos DataLøn, kan du ringe eller skrive til os.

Tlf: 72 27 90 19

Skriv til salg

Allerede kunde

Er du eksisterende kunde? Gå til supportcentret, chat eller ring til os.

Tlf: 72 27 90 90

Brug chatten i DataLøn

Revisor

Er du lønpartner og har du spørgsmål, kan du ringe eller skrive til os.

Tlf: 72 27 91 11

Skriv til Lønpartner-teamet

Velkommen til Visma DataLøn

Vores løneksperter er altid klar til at hjælpe dig på telefon, mail eller chat i vores åbningstider. Her kan du få svar på alle dine spørgsmål og sparring om løn, HR og administration af personale.

Har du brug for at tale med en i Visma DataLøns ledelse, er du velkommen til at kontakte os direkte.



Karina Wellendorph, Direktør i DataLøn


Karina Wellendorph
Direktør
+45 42 82 25 14
karina.wellendorph@visma.com

Henriette Jensen
Customer Service
Director

+45 42 82 22 20
henriette.jensen@visma.com

Jesper Lundgreen
Business Development
Director

+45 42 82 22 47
jesper.lundgreen@visma.com

Lotte Skjoldemose
Legal
Director

+45 42 82 22 98
lotte.skjoldemose@visma.com

Michael Hansen
Sales & Marketing
Director

+45 42 82 22 96
michael.hansen@visma.com

Salg

John Mathiesen
Key Account Manager

+45 42 82 25 87
john.mathiesen@visma.com

Tine Henriksen
Team Lead, Direct Sales

+45 42 82 22 26
tine.henriksen@visma.com

Jonas Bülow
Team Lead, Partner Sales

+45 42 82 25 82
jonas.bulow.christensen@visma.com

Claus Holm
Partner Account Manager


+45 42 82 27 28
claus.holm@visma.com

Kundeservice

Lene Bech
Manager

+45 42 82 24 46
lene.bech@visma.com

Jan Koch
Manager

+45 42 82 27 17
jan.koch@visma.com

Majbritt Jensen
Manager

+45 42 82 23 06
majbritt.jensen@visma.com

Vicky Lykke Sørensen
Manager

+45 42 82 25 17
vicky.sorensen@visma.com

Data Protection Manager

Sille Sloth
Data Protection Manager

+45 72 27 90 16
sille.sloth@visma.com

Book en demo af DataLøn eller lad os ringe dig op

 

Ring mig op

Her bor vi

Visma DataLøn A/S
Langebrogade 1A
1411 København K


Er du tilmeldt et kursus?
Skal du på kursus, skal du altid tjekke adressen i den mail, vi har sendt som bekræftelse, da du tilmeldte dig kurset.

Se vores kurser