Velkommen til Visma DataLøn

Vores løneksperter er altid klar til at hjælpe dig på telefon, mail eller chat i vores åbningstider. Her kan du få svar på alle dine spørgsmål og sparring om løn, HR og administration af personale.

Har du brug for at tale med en i Visma DataLøns ledelse, er du velkommen til at kontakte os direkte.



Karina Wellendorph, Direktør i DataLøn

Vores direktion

Henriette Jensen
Customer Service
Director

+45 42 82 22 20
henriette.jensen@visma.com

Jesper Lundgreen
Business Development
Director

+45 42 82 22 47
jesper.lundgreen@visma.com

Michael Hansen
Sales & Marketing
Director

+45 42 82 22 96
michael.hansen@visma.com

Karina Wellendorph
Managing
Director

+45 42 82 25 14
karina.wellendorph@visma.com

Kontakter i vores salgsafdeling

John Mathiesen
Key Account Manager

+45 42 82 25 87
john.mathiesen@visma.com

Tine Henriksen
Team Lead, Direct Sales

+45 42 82 22 26
tine.henriksen@visma.com

Jonas Bülow
Team Lead, Partner Sales

+45 42 82 25 82
jonas.bulow.christensen@visma.com

Claus Holm
Partner Account Manager


+45 42 82 27 28
claus.holm@visma.com

Kontakter i vores kundeservice

Jan Koch
Manager

+45 42 82 27 17
jan.koch@visma.com

Vicky Lykke Sørensen
Manager

+45 42 82 25 17
vicky.sorensen@visma.com

Majbritt Jensen
Manager

+45 42 82 23 06
majbritt.jensen@visma.com

Lene Bech
Manager

+45 42 82 24 46
lene.bech@visma.com

Vores Data Protection Manager

Sille Sloth
Data Protection Manager

+45 72 27 90 16
sille.sloth@visma.com