Velkommen til Visma DataLøn

Vores løneksperter er altid klar til at hjælpe dig på telefon, mail eller chat i vores åbningstider. Her kan du få svar på alle dine spørgsmål og sparring om løn, HR og administration af personale.

Har du brug for at tale med en i Visma DataLøns ledelse, er du velkommen til at kontakte os direkte.



Karina Wellendorph, Direktør i DataLøn

 
 

Karina Wellendorph
Managing Director

+45 42 82 25 14
karina.wellendorph@visma.com

Vores direktion

Salgs direktør Palle Knudsen

Palle Knudsen
Sales and Marketing Director

+45 27 52 12 15
palle.knudsen@visma.com

Henriette Jensen
Customer Service Director

+45 42 82 22 20
henriette.jensen@visma.com

Jesper Lundgreen

Jesper Lundgreen
Business Development Director

+45 42 82 22 47
jesper.lundgreen@visma.com

Amalie Stæhr Jensen
Legal Manager

+45 72 27 90 16
amalie.jensen@visma.com

Kontakter i vores salgsafdeling

Tine Henriksen
Team Lead, Direct Sales

+45 42 82 22 26
tine.henriksen@visma.com

Jonas Bülow
Sales Manager

+45 42 82 25 82
jonas.drejer@visma.com

Claus Holm
Partner Account Manager

+45 42 82 27 28
claus.holm@visma.com

Kontakter i Customer Succes

Lene Bech
Manager

+45 42 82 24 46
lene.bech@visma.com

Majbritt Jensen
Manager

+45 42 82 23 06
majbritt.jensen@visma.com

Helena Öven - Manager - Visma DataLøn

Helena Öven
Manager

+45 50 60 66 66
helena.oven@visma.com

Vores Data Protection Manager

Sille Sloth
Data Protection Manager

+45 72 27 90 16
sille.sloth@visma.com